خبری خبری .

خبری

مشخصات فنی کنترلر هانتر

قابلیت تنظیم میزان فشار و مدت زمان عملکرد دستگاه یکی دیگر از ویژگی های مثبت سیستم مه پاش تلقی می شود. از مزایای سیستم آبیاری قطره ای در گلخانه می توان به قابلیت نصب آن با دستان خود در جایی که منبع آب یا سایر منابع رطوبتی وجود ندارد، اشاره کرد. وجود رطوبت بالا به خودی خود یک مشکل است که باید سطح آن کنترل شود. با کمک شلنگ ها می توانید به سادگی از یک بشکه استفاده کنید که باید 2 متر از سطح زمین بلند شود. این گزینه برای تامین آب خودکار مناسب برای محصولات مختلف که در یک گلخانه رشد می کنند مورد نیاز است. سیستم میست در گلخانه هایی استفاده می شود که برای ریشه زایی قلمه ها مورد استفاده می باشد. 75% کل محصولات تولیدی این برند به خارج از ایتالیا صادر می شود. این به طور کامل جایگزین کل مجموعه سیستم های قطره چکان خواهد شد. 2. آبیاری خودکار قطره ای در گلخانه باعث می شود که آبیاری همیشه هم از نظر اشباع خاک از آب و هم در ساعات روز یکنواخت باشد. اگر میخواهید شخصاً برای ساخت گلخانه اقدام کنید باید ابتدا یک چهارچوب برای آن بسازید. درست کردن آن ساده است: باید یک تکه از آن را جدا کنید و به شکل حلقه حلقه کنید و سپس آن را در انتهای هر نوار چکه قرار دهید.

دو نوع آبیاری بارانی خودکار در گلخانه وجود دارد - آبیاری در سطح زمین، زمانی که لوله ها در زیر زمین قرار می گیرند، و آبیاری هوایی، زمانی که آنها به بالای گلخانه متصل می شوند. همچنین این روش به دلیل صرفه جویی در مصرف آب در گلخانه خوب است. به همین دلیل کلیه رطوبت پاش های ساخت گروه صنعتی اسکندری از گالوانیزه خالص و گرم خارجی تولید گردیده است که مقاومت بسیار قابل توجهی در برابر رطوبت دارد و به هیچ وجه زنگ نمی زند ولی با این وجود جهت اطمینان بیشتر تمامی بدنه ها قبل از مونتاژ در دمای ۲۰۰ درجه سلیسیوس با استفاده از رنگ پودری رنگ آمیزی میگردند تا علاوه بر پوشش گالوانیزه یک لایه پوشش رنگ کوره ای نیز به عنوان محافظ وجود داشته باشد و به این ترتیب عمر مفید دستگاه تا سالهای سال افزایش می یابد. آیا می دانید برای خرید یکی از بهترین انواع بایستی از کدام وب سایت اقدام لازم را انجام دهید؟

دومی در جایی استفاده می شود که یک سیستم اتوماتیک باید فشار ناپایدار را جبران کند. در این صورت باید یک کنترلر برای تنظیم باز و بسته شدن آنها خریداری کنید. این مواد، علاوه بر محافظت از بدنه خودرو ، زیبا کردن آن و تسهیل نمودن فرآیند خشک شدن، از جذب گرد و خاک نیز جلوگیری می نماید. در ساخت کارواش صنعتی، قسمت پمپ پیستونی را از پمپ چینی و یا ایتالیایی استفاده می کنند. نازل مه پاش به گونهای طراحی شده که بخش پمپ فشار قوی آن به یک الکتروموتور متصل میشود. بسته به نوع کارواش که می تواند دستی یا اتوماتیک باشد، عملیات شستشوی اصلی بدنه خودرو به روشی متفاوت انجام میگیرد و ابزار لازم برای انجام این عملیات متفاوت است. با توجه به طراحی ، پمپ های پیستونی صنعتی با راندمان بیش از 90٪ کار می کنند! پمپ مه پاش، آب را تحت فشار قرار میدهد. لوله پلی اتیلن با قطره چکان های متصل به آن باید در یک زمین صاف قرار گیرد، اما اگر شیب کمی وجود دارد، سیستم باید در سراسر ناهمواری قرار گیرد. لطفاً توجه داشته باشید که این کار باید درست بالای ته ظرف انجام شود، در غیر این صورت نشستن زباله در زیر ظرف باعث اختلال در آبیاری می شود.

سیستم آبیاری خودکار در گلخانه به شما امکان آبیاری بسترهای خاصی را می دهد. اما روش دوم سیستم آبیاری اتوماتیک با استفاده از لوله های زیر خاک در گلخانه از نظر کیفیت آب بی تکلف است. بطور کلی استفاده از هر نوع پمپ کارواش صنعتی دارای خروجی آب مشخصی است اما میزان فشار آب قابل تنظیم است. از آنجا که وسیله نقلیه در حین قیمت پمپ کارواش 110 بار بی دست و پا از نظر جسمی آسیب نمی بیند ، وسیله نقلیه در معرض خطر کمتری از آسیب دیدن قرار دارد. این سیستمهای آبیاری گلخانهای از رشد علفهای هرز جلوگیری میکنند و خطر ابتلا به بیماریهای محصول را کاهش میدهند. این پمپ پیستونی دارای 5 نوع مختلف از 5 تا 150 لیتر بر دقیقه و فشار حداکثری 250 بار است. مزایای پمپ پیستونی چیست؟ پمپ کارواش اینتر پمپ با فشار هایی از 98 تا 500 بار در چند مدل تولید می شود که معروف ترین آن ها پمپ کارواش اینتر پمپ سری WS 201 می باشد که جهت استفاده برای پمپ کارواش 200 بار مورد استفاده قرار میگیرد. آبیاری خودکار زیر خاک گیاهان را فقط در ناحیه ریشه مرطوب می کند، بدون اینکه پوسته ای روی سطح ایجاد کند. برای اینکه یک سیستم آبپاش سربار خودکار در گلخانه بدون نقص کار کند، فشار آب خوب نیز لازم است.

مشخصات فنی کنترلر هانتر


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ساعت: ۰۵:۴۶:۲۱ توسط:آوتگ موضوع: نظرات (0)